Domovská stránkaPOZOR na linku 1188!

POZOR na linku 1188!

Dnes vyšel na novinky.cz zajímavý článek, na který bychom Vás rádi upozornili. Pokud využijete služeb linky 1188, tak Vás volání může vyjít dráž, než konečná cena za taxi! 

Tato společnost je dokonce tak nenasytná, že nám asi měsíc zpátky volali, že aby Vám, tedy zákazníkům linky 1188 vůbec dali číslo na nás - taxi v Lovosicích, tak jim máme platit 6000Kč/rok!!!

(Nabídli tedy akční cenu 3900Kč/rok, ale i to je dost) Pokud prý nezaplatíme, tak budou zákazníkům předávat číslo na taxi z Ústí, či z Litoměřic, kteří jim tuto nehoráznou cenu platí... Paní na druhém drátě vůbec nechápala, že zákazník nechce platit 300Kč za přistavení vozu (který by přijel z Litoměřic, či z UL) plus cenu za odvoz... A už vůbec nechápala, že mohou být rádi, že naše číslo mohou rozdávat a tím pádem mít kvalitnější službu, za kterou si Vám účtují kolem 30Kč/min (vis. článek)

Proto všem našim zákazníkům doporučujeme uložit některé naše číslo do telefonu, případně ho vyhledat přes mobilní internet, což vyjde mnohem levněji!

Reklama na vozech TAXI!

Máte zájem o reklamu, která funguje? Neváhejte nás kontaktovat! Nabízíme celou plochu všech našich vozů pro vaši prezentaci! Již od 200Kč/měsíc. Naše vozy najezdí každé za rok 40 000km v Litoměřickém okrese! 

Free business joomla templates